پورتال اداره کل استان قزوین
کدمطلب: WNHCQVkp      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ ۱۱:۲۰:۰۰      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۶۳
رییس اداره فرهنگی و هنری قزوین اعلام کرد:

حضور 88 دانش آموز استان در سی و پنجمین جشنواره مسابقات فرهنگی هنری کشور

رییس اداره فرهنگی و هنری قزوین گفت: 88 دانش آموز استان در سی و پنجمین جشنواره مسابقات فرهنگی هنری کشور شرکت خواهند کرد.

جلسه توجیهی سرپرستان و مربیان اعزامی به همراه دانش آموزان به سی و پنجمین جشنواره مسابقات فرهنگی هنری کشور با حضور کلیه سرپرستان، مربیان همراه، مربیان فنی و کارشناسان مناطق برگزار شد.

ابراهیم سلطانی رییس اداره فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی اداره کل آموزش و پرورش قزوین در این جلسه ضمن اشاره به اهمیت حضور دانش آموزان در این جشنواره ، در خصوص قوانین و قوائد اعزام دانش آموزان نکاتی را مورد تأکید قرار داد.

وی افزود: این دوره از جشنواره در استان خراسان رضوی در شهر نیشابور در دو گروه پسران از یکم الی 6 مرداد ماه و دختران از 6 لغایت 12 مرداد ماه سال جاری1396 برگزار می گردد.

سلطانی اضافه کرد: در این جشنواره استان قزوین با 88 نفر از دانش آموزان دوره دوم متوسطه شامل 38 دانش آموز دختر در رشته های نمایشی، ادبی، آوایی و ... و 50 دانش آموزان پسر در رشته های نمایشی، ادبی، آوایی و ... با سایر استان ها به رقابت خواهند پرداخت.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه