پورتال اداره کل استان قزوین
کدمطلب: uOH4XTbs      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ ۱۰:۵۰:۰۰      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۱۷
درخشش دانش آموزان قزوینی

دانش آموزان قزوینی در مسابقات تنیس روی میز آموزشگاه های کشور خوش درخشیدند

دانش آموزان قزوینی در مسابقات تنیس روی میز مدارس دوره اول متوسطه کشور حائز رتبه نائب قهرمانی آموزشگاه های ایران شد.

عین اله صادقی معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: سی و چهارمین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان کشور در تیرماه 1396 در ارومیه برگزار شد.

وی افزود: این دوره از مسابقات در رشته های تنیس روی میز ، شطرنج و بدمینتون در دوره ابتدایی از 15 لغایت 20 تیرماه و دوره اول و دوم متوسطه از 21 لغایت 26 تیرماه برگزار شد.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش قزوین اضافه کرد: تیم تنیس روی میز دوره اول متوسطه استان قزوین از آموزشگاه عرفان۱ ناحیه یک قزوین در رقابت با تیم های ۲۸ استان از سراسر کشور نایب قهرمان آموزشگاه های ایران شد.

صادقی خاطر در ادامه گفت: این تیم متشکل از مهیار بهنام نژاد ، کیارش زین العابدينی و ایلیا جهان فر می باشد و موفق شدند در بازی نیمه نهایی تیم مازندران را با نتیجه ۳ بر ۲ شکست دهند و راهی فینال شوند.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش قزوین خاطر نشان کرد: در فینال نیز بازیکنان استان قزوین در مقابل تیم تهران بازی خوب و قابل قبولی را ارائه دادند ولی در نهایت با نتیجه ۳ بر ۱ بازی را واگذار کرده و نایب قهرمان آموزشگاه های کشور شدند.

گفتنی است این تیم با مربیگری احمد قاسمی و سرپرستی سعید زارعی در این دوره از مسابقات شرکت نمودند.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه