پورتال اداره کل استان قزوین
کدمطلب: MACiOImd      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ ۱۰:۲۰:۰۰      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۳۹
درخشش معلم قزوینی در جشنواره روش های برتر تدریس

محسن آشوری معلم تربیت بدنی قزوین موفق به کسب مقام اول مرحله قطبی گردید

محسن آشوری معلم درس تربیت بدنی قزوین در جشنواره روش های برتر تدریس درس تربیت بدنی موفق به کسب رتبه اول در مرحله قطبی گردید.

عین اله صادقی معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: دوازدهمین جشنواره روش های برتر تدریس درس تربیت بدنی در مرحله شهرستان و استان در سال تحصیلی 96-95 در مدارس قزوین برگزار شد.

وی افزود: این جشنواره در مرحله قطبی با مشارکت معلمان فرهیخته در چهار دوره تحصیلی به میزبانی شایسته استان های آذربایجان شرقی، گلستان، همدان و یزد برگزار شد و در این مرحله 4 نفر از معلمان استان حائز مقام و رتبه شدند.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش قزوین خاطر نشان کرد: در این جشنواره محسن آشوری معلم تربیت بدنی مدارس استان قزوین موفق به کسب مقام اول در مرحله قطبی شدند و به مرحله کشوری راه یافتند.

صادقی اضافه کرد: همچنین ندا کبیری، اسماعیل حسین پور و بهمن قاسمی مقام های دوم مرحله قطبی این جشنواره را کسب نمودند.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: مرحله نهایی و کشوری جشنواه روش های برتر تدریس درس تربیت بدنی در شهریور ماه سال جاری در استان اردبیل برگزار خواهد شد.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه