پورتال اداره کل استان قزوین
کدمطلب: HzfNmfKP      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ ۱۰:۱۵:۰۰      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۴۵
معاون پرورشی و فرهنگی قزوین خبر داد:

ساخت سرود ویژه اهل بیت علیهم السلام جهت اجرا در مدارس سراسر کشور

معاون پرورشی و فرهنگی قزوین از ساخت سرود برای اهل بیت علیهم السلام جهت اجرا در مدارس سراسر کشور خبر داد.

جلسه ساخت سرود ویژه اهل بیت علیهم السلام با همکاری وزارت آموزش و پرورش جهت اجرا در مدارس سراسر کشور در سلن جلسات برگزار شد.

حجت الاسلام علی انصاری معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین در خصوص ساخت سرود برای اهل بیت علیهم السلام بیان داشت: در جلسه هماهنگی ساخت سرود در خصوص تشکیل کمیته و نیز در مورد نحوه ساخت سرود، متن سرود و محتویات دخیل در آن بحث و تبادل نظر گردید.

وی افزود: سرود ویژه اهل بیت علیهم السلام پس از اصلاح نهایی در آینده نزدیک به تولید نهایی رسیده و در دسترس مدارس و دانش آموزان جهت اجرا در مدارس سراسر کشور قرار می گیرد.

گفتنی است مسیب زاده مدیرکل قرآن و عترت و مجیدی کارشناس موسیقی وزارت آموزش و پرورش، حجت الاسلام علی انصاری معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش قزوین و ارداقیان سازنده سرود اهل بیت علیهم السلام، از اعضای کمیته برنامه ریزی ساخت سرود می باشند.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه