پورتال اداره کل استان قزوین
کدمطلب: SRcudM56      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ ۱۱:۴۵:۰۰      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۲۰
معاون پرورشی و فرهنگی قزوین:

برنامه ریزی هنر ایجاد تعادل میان اهداف، فعالیت ها، زمان و افراد می باشد

هفدهمین جلسه کمیته تخصصی اداره مشاوره دوره های تحصیلی با حضور معاون پرورشی و فرهنگی استان با موضوع تدوین برنامه سالانه 97-96 در اتاق جلسات برگزار شد.

حجت الاسلام علی انصاری معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین در این جلسه ضمن قدردانی از زحمات همکاران در بهبود شاخص های پرورشی، بر ضرورت تدوین برنامه سال تحصیلی 97-96 براساس اسناد بالادستی، سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری، سند تحول بنیادین و سیاست های ابلاغی وزارت متبوع تأکید نمود.

وی افزود: برنامه ریزی هنر ایجاد تعادل میان اهداف، فعالیت ها، زمان و افراد می باشد و حوزه پرورشی مسئولیت ارتقاء کیفی در بخش تربیت دانش آموزان را بر عهده دارد و از بخش آموزشی به طبع پیچیده تر و حساس تر است.

سید یداله حسینی ریس اداره مشاوره تحصیلی و تربیتی استان قزوین نیز طی سخنانی با اشاره به اهمیت و ضرورت برنامه و استراتژی مربوطه در اداره مشاوره توضیحات و گزارش مبسوطی از عملکرد مشاوره درسال تحصیلی96-95 ارایه نمود.

ریس اداره مشاوره تحصیلی و تربیتی استان همچنین چگونگی فرآیند تدوین برنامه های سال تحصیلی 97-96 اداره مشاوره استان را تبیین کرد.

در ادامه در خصوص برنامه ها، نظر و پیشنهادهایی ارایه گردید.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه