پورتال اداره کل استان قزوین
کدمطلب: rZoi1Smp      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ ۱۲:۰۰:۰۰      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۶۱
معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی قزوین:

پانزدهمین کنفرانس آموزش ریاضی ایران برگزار می شود

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی قزوین گفت: پانزدهمین کنفرانس آموزش ریاضی ایران در بوشهر برگزار می شود.

خیراله رحمانی معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: پانزدهمین کنفرانس آموزش ریاضی ایران از سوم تا ششم بهمن ماه سال جاری(96) در بوشهر برگزار می شود.

وی افزود: این کنفرانس با همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر و اتحادیه انجمن های علمی آموزشی معلمان ریاضی کشور با هدف توسعه حرفه ای معلمان ریاضی، آموزش شیوه های جدید یادگیری و ارزشیابی و آموزش روش های نوین تدریس مبتنی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات اجرا می گردد.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش قزوین خاطر نشان کرد: در این کنفرانس معلمان دوره ابتدایی، معلمان ریاضی دوره های اول و دوم متوسطه و سایر علاقمندان می توانند با ارسال مقاله شرکت نمایند.

رحمانی تصریح کرد: علاقمندان می توانند برای ثبت نام، ارسال مقاله و کسب اطلاعات بیشتر از طریق وب سایت کنفرانس های آموزش ریاضی ایران به آدرس http://uimecedu.ir/ اقدام نمایند.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه