پورتال اداره کل استان قزوین
کدمطلب: Ba0eFO2m      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ ۱۰:۰۰:۰۰      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۷۶
مدیرکل آموزش و پرورش قزوین خبر داد:

كسب رتبه دوم جشنواره هنرهاي تجسمي هنرستان هاي فني و حرفه اي كشور

مدیرکل آموزش و پرورش قزوین از كسب رتبه دوم در مرحله اول هجدهمين جشنواره هنرهاي تجسمي هنرستان هاي فني و حرفه اي كشور خبر داد.

سالار قاسمی مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: كسب رتبه دوم در مرحله اول كشوري هجدهمين دوره جشنواره هنرهاي تجسمي هنرستان هاي فني و حرفه اي كشور، برگ زريني از تلاش هاي ارزنده برنامه ريزان ، كارشناسان، مديران و مجموعه همكاران آموزشي و بالاخص هنرآموزان تلاشگر و هنرجويان ساعي مي باشد. اين موفقيت بزرگ را به كليه همكاران تبريك عرض مي نماييم.      

وی افزود: از اهداف كلي برگزاري اين جشنواره، ارزيابي كيفي آموزش هاي هنري ارائه شده در هنرستان ها، معرفي توانمندي هاي هنرجويان و دستيابي به شيوه هاي اجرايي موفق و مناسب در آموزش رشته هاي هنري مي باشد.     

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین خاطر نشان کرد: اين جشنواره در هفت رشته تحصيلي، پنج رشته هنري و دو رشته صنعت برگزار شد و هر كدام از اين رشته ها داراي چندين زمينه بودند كه در مجموع شركت كنندگان در 40 زمينه به رقابت پرداختند.     

قاسمی تصریح کرد: در مجموع 254 اثر از هنرستان هاي استان به دبیرخانه استانی ارسال شده است که 49 اثر بعد از داوري استاني به مرحله اول كشوري راه يافتند و مورد ارزيابي و قضاوت داوران و ناظران كشوري قرار گرفت، بعد از داوري كشوري 19 نفراز هنرجويان استان قزوين در مرحله كشوري جشنواره پذيرفته شدند..

ایشان تأکید کرد: خالقان آثار منتخب به ميزباني استان خراسان شمالي در تاريخ 12 تيرماه 96 در حضور ناظران و داوران كشوري در يك آزمون عملي به رقابت با يكديگر پرداختند.

مدیرکل آموزش و پرورش قزوین در ادامه گفت: بي شك موفقيت بزرگ استان قزوين و ارتقاء جايگاه استان در مسابقات و جشنواره هاي كشوري، حاصل تلاش ها، همدلي ها و كوشش هاي تمام فرهنگیان و پيگيري سياست ها و برنامه هاي آموزش هاي فني و حرفه اي  بوده است كه اميد است با همت والاي اين عزيزان، موفقيت هاي ارزشمند پي در پي استمرار داشته باشد.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه