پورتال اداره کل استان قزوین
کدمطلب: FDCEJvvp      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ ۱۰:۰۰:۰۰      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۶۶
معاون تربیت بدنی و سلامت قزوین خبر داد:

اعزام 450 نفر به مسابقات ورزشی قهرمانی آموزشگاه های کشور

معاون تربیت بدنی و سلامت قزوین از اعزام 450 نفر به مسابقات ورزشی قهرمانی آموزشگاههای کشور خبر داد.

عین اله صادقی معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: امسال بالغ بر 450 نفر دانش آموز، مربی و سرپرست به مسابقات ورزشی قهرمانی آموزشگاه های کشور ، با شعار "امنیت ، رضایت ، از منزل تا منزل" اعزام خواهند شد.

وی افزود: مسابقات ورزشی تابستان 96 به صورت مدرسه قهرمان و کانون قهرمان برگزار می گردد، شعار مدرسه محوری با سیاست متمرکز کردن فعالیت های ورزشی در مدارس، با اجرای مسابقات ورزشی در قالب مدرسه قهرمان تحقق یافته است و البته نهادینه کردن سلامت با انتقال فعالیت ها به مدرسه و محلات و توجه به ورزش همگانی به جای ورزش قهرمانی محقق خواهد شد.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش قزوین خاطر نشان کرد: در تابستان می بایست درب مدارس به روی مردم باز باشد و فضای مدارس در ایام تعطیل باید در اختیار دانش آموزان قرار گیرد ، این امر باعث ایجاد دوستی و اخوت بین دانش آموز و مدرسه می گردد.

صادقی خاطر نشان کرد: آمارها نشان می دهد که 21 درصد دانش آموزان اضافه وزن دارند و ما باید نگران سلامت دانش آموزان در آینده باشیم، حضور مدیران مدرسه قهرمان به عنوان سرپرست تیم در مسابقات قهرمانی کشور فرصت مناسبی برای پرداختن به فعالیت های مکمل و آموزش مهارت های اجتماعی و دینی و مسائل اخلاقی در کنار رقابت های ورزشی می باشد که مدیران باید از این موقعیت نهایت استفاده و بهره برداری را داشته باشند.

این مقام مسئول تصریح کرد: برنامه اعزام تیم های ورزشی دانش آموزی استان به مسابقات  قهرمانی کشور در تابستان 96  به شرح ذیل می باشد:

دوره ابتدایی پسران:

رشته شطرنج از مدرسه نجاتیه ناحیه دو _اعزام به ارومیه

رشته والیبال از مدرسه جنت ناحیه یک _اعزام به شیراز

رشته هندبال از مدرسه فتح المبین  آبیک_اعزام به شیراز

رشته فوتسال از مدرسه کابل البرز ناحیه یک _اعزام به شیراز

رشته های ژیمناستیک و بومی محلی به صورت کانون قهرمان در کرج و شهرکرد برگزار می گردد.

دوره دوره اول متوسطه پسران :

رشته شطرنج از مدرسه سیدرضی شهرستان البرز_اعزام به ارومیه

رشته والیبال از مدرسه شیخ طوسی ناحیه دو_اعزام به شیراز

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه