پورتال اداره کل استان قزوین
کدمطلب: QqNTIDtT      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ ۰۹:۵۸:۰۰      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۴۳
معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی قزوین:

در سال گذشته 70 اثر به جشنواره کشوری تولید محتوای الکترونیکی راه یافتند

اولین نشست هماهنگی رابطان هشتمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی مناطق استان با حضور معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی قزوین در سالن جلسات برگزار شد.

خیراله رحمانی معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش قزوین در این جلسه گفت: رسیدن به اهداف ارتقاء کیفیت آموزشی در حوزه های مختلف آموزش و پرورش در گرو داشتن محتوای به روز و مورد علاقه مخاطبان است.

وی افزود: جشنواره تولید محتوای الکترونیکی بستری مناسب جهت نمایش توانمندی های همکاران و دانش آموزان در تولید محتوای مورد نیاز دانش آموزان و همکاران است.

رحمانی با اشاره به سبک های یادگیری دانش آموزان اضافه کرد: با توجه به اینکه بیش از 75 درصد یادگیری از طریق بصری انجام می شود لذا برنامه ریزی در زمینه تهیه محتواهای چندرسانه ای به عنوان یکی از سیاست های این حوزه که در اسناد بالادستی خصوصاً سند تحول بنیادین نیز به آن اشاره شده است همواره مورد توجه می باشد.

دبیر جشنواره هشتم تصریح کرد: با توجه به اینکه در سال گذشته 70 اثر از استان به مرحله کشوری راه یافتند و یازده اثر حائز رتبه های اول تا سوم کشوری شدند، انتظار می رود امسال با تمهید مقدمات انجام شده شاهد افزایش صد در صدی در مرحله کشوری باشیم.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش قزوین خاطر نشان کرد: آثار فرهنگیان تا دهم آبان توسط نواحی و مناطق دریافت گردد و تمامی آثار رسیده جهت ارزیابی به دبیرخانه استان ارسال شود.

گفتنی است در این جلسه بر تعامل هرچه بیشتر رابطین با دبیر جشنواره و تلاش در ثبت نام حداکثری فرهنگیان و دانش آموزان از طریق سامانه تأکید گردید.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه