پورتال اداره کل استان قزوین
کدمطلب: QX8QVJ2m      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ ۰۹:۵۵:۰۰      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۱۲
طی مراسمی با حضور مسئولین،

از 471 ستاره برتر آموزش و پرورش استان قزوین تجلیل شد

همایش تجلیل از 471 دانش آموز برتر دوره دوم متوسطه استان با حضور مدیرکل و مسئولین آموزش و پرورش استان برگزار شد.

همایش تجلیل از 471 دانش آموز برتر دوره دوم متوسطه استان با حضور مدیرکل و مسئولین آموزش و پرورش استان، مدیران مدارس، دانش آموزان و والدین در سالن کوثر برگزار شد.

سالار قاسمی مدیرکل آموزش و پرورش در این همایش گفت: هر چیزی قانونی دارد و  بدون قانون نمی توان موفق شد، موفقیت دارای قاعده و قانون است و انسان ها زمانی موفق می شوند که بدانند قانون کار و قاعده کار چیست، قاعده سیاست و مدیریت چگونه است، امروزه در دنیا کشورها با هم رقابت می کنند، کشورهای توسعه یافته و موفق قانون مند هستند.

وی افزود: انسان های موفق کسانی هستند که خواسته هایشان منطبق بر باورشان باشد. دانش آموزان باید خودشان را باور کنند، نکته مهم اینست که انسان ها باید متواضع باشند و نباید مغرور شوند.

مدیرکل آموزش و پرورش قزوین خاطر نشان کرد: اولین قانون موفقیت وقت شناسی در کنار فرصت شناسی بسیار مهم است و دانش آموزان عزیز تابستان امسال طلایی ترین فرصت برای برنامه ریزی است، زندگی رقابت سختی است باید تلاش مستمر داشته باشید، در تحصیل ، زندگی و یادگیری شوق داشته باشید و داشتن انگیزه مؤثر، محرکه کار شماست.

قاسمی تصریح کرد: انسان وقتی در مدیریت با انگیزه باشد این انگیزه عامل موفقیت است. از مهمترین علل انسان های با انگیزه می توان به داشتن  هدف و برنامه ریزی اشاره کرد، اگر این عوامل را رعایت کنیم قطعاً موفق خواهیم بود.

ایشان اضافه کرد: در سال 94 تعداد250 دانش آموز دارای معدل کتبی بالای 19 داشته ایم که امروز این عدد به 471 نفر رسیده است، یعنی رشد در این زمینه دو برابر شده است که نشان دهنده یک کار علمی و با برنامه ریزی و کارشناسی است.

مدیرکل آموزش و پرورش در ادامه گفت: در بحث کنکور زمانی که استان را تحویل گرفتیم وضعیت ما مطلوب نبود و تلاش می کنیم جزء 5 استان برتر کشور باشیم، دانش آموزان اصل کار خود شما هستید همه برنامه ریزی ها یک طرف و انگیزه و تلاش خودتان در طرف دیگر است.

این مقام مسئول تأکید کرد: امیدوارم در سال آینده شما در بهترین دانشگاه های کشور موفق باشید، البته بهترین دانشگاه زندگی آدم، انسانیت است که در وجود آدم است، باید مهارت های زندگی را در زندگیمان نهادینه کنیم، در کنار معدل، دانشگاه خوب ، انسانیت و خوب تربیت شدن مهم تراست. شما می توانید یک الگوی تمام عیار برای سایر دانش آموزان باشید.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه